Gjuajtje me armë në Podujevë

Në qytetin e Podujevës në mesnatë persona të panjohur deri sa po lëviznin me veturë kanë shtënë me armë zjarri në ajër dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Policia pasi ka dal në vendin e ngjarjes ka sekuestruar dy gëzhoja. Nuk raportohet se ka pasur persona të lënduar.