Humb drejtimin e motoçikletës, lëndohet 45 vjeçari

451

Pas një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Cërrik është lënduar një 45 vjeçar.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjonme, ku shtetasi me iniciale A.H., rreth 45 vjeç, banues në Durrës , duke drejtuar motoçikletën ka humbur kontrollin mbi të dhe ka dalë nga rruga, dhe për pasojë është lënduar.

Informacionet bëjnë me dije se ai fatmirësisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.