Konkurrentja e “Për’Puthen” dehet në emision, rrëzohet nga karrigia

240

Një ndër konkurentet e spektaklit të dashurisë “Përputhen”, Saide mbrëmjen e djeshme është dehur në studio.

Gjatë një loje të zhvilluar mes saj dhe Gertit, ajo është bërë “tapë”, ndërsa në një moment bie edhe nga karrigia.

Konkurentët e tjerë, moderatorja dhe të gjithë personat që ishin në studio kanë shpërthyer në të qeshura nga kjo situatë e pazakontë që ndodhi në emision.

Mirëpo ndryshe nga konkurentët, njerëzit e kanë komentuar negativisht Saiden, e cila u deh në një emision televiziv.