Ky është i dyshuari që vrau 23-vjeçarin dhe plagosi dy të tjerë në Mitrovicë

624

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak orëve në Mitrovicë. Aty si pasojë e të shtënave me armë zjarri gjeti vdekjen 23-vjecari, Mehmet Kurti si dhe u plagosën dy persona të tjerë.

Indeksonline mëson se i dyshuari për këtë vrasje është Valmir Selimi, nga fshati Kçiq i Mitrovicës.