Liverpool barazon rezultatin (video)

0
369

Southampton dhe Liverpool janë duke luajtur në kuadër të xhiros së 33-të të Premier Ligës.

Është Naby Keita ai që barazoi pë skuadrën e Liverpool në minutën e 36-të.

Ja goli i Keita-s: