Merr flakë kabina elektrike në Tiranë , burri mbetet i vdekur

Një burrë në Tiranë është gjetur i vdekur mbrëmjen e sotme.

Sipas informacioneve të para, mësohet se një kabinë elektrike në zonën e kinostudios ka marrë flakë dhe burri, ende i paidentifikuar nga policia ka pësuar djegie duke humbur jetën./lajmifundit.al/