Ndërron jetë veterani i luftës së UÇK-së

615

Ka ndërruar jetë veterani i luftës së UÇK-së, Shefqet Paçarizi nga komuna e Malishevës, shkruan Fokusi.info.

Lajmin e kanë bërë të ditur nga OVL UÇK dega në Malishevë.

Njoftim:
Lajmi i trishtë për ndarjen nga jeta te Shefqet Paçarizi, ish Komandant i Batalionit te dytë Brigada 122 Imer Krasniqi. Varrimi bëhet sot me dt. 16.01.2021 ne ora 15:00 ne varrezat e veteranëve ne F.sh Dragobil. Ngushllime familjes dhe Shokëve!