Prishtinë, u gjet i shtrirë në tokë, vdes pasi dërgohet në QKUK

Një person është gjetur i shtrirë në tokë në Prishtinë të shtunën më 4 maj.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se viktimën e ka gjetur të shtrirë në tokë një person tjetër, dhe i njëjti e ka njoftuar emergjencën të cilët e kanë marrë personin dhe e kanë dërguar në QKUK, ku dhe ka ndërruar jetë.

Trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. /Klankosova.

Lini një Përgjigje