Publikohet dasma e çiftit që zbuloi fotografinë e Adem Jasharit

Është publikuar në youtube dasma e çiftit Jeton Kabashi dhe Dafina Osaj, dasmë në të cilën u zbulua fotografia e Komandantit Legjendar Adem Jashari, shkruan Fokusi.info.