Publikohet “Sonte” nga Luana dhe Dani (video)

Është publikuar dueti ndërmjet Luana Vjollcës dhe Ramadan Krasniqit-Dani.

Kënga titullohet “Sonte” dhe është ritmike.

Projekti ka pak kohë që është publikuar, por kanë vërshuar klikimet në Youtube.