Robin Krasniqi rikthehet në ring me 4 maj

Boksieri Robin Krasniqi ka bërë të ditur se lufta e tij e ardhshme do të jetë me 4 maj 2024.

Ai ka thënë se kundërshtarin do ta njoftojë më vonë.

“Te dashur miq dhe shokë Ndeshja ime e radhes do te jete me 4 May 2024 Kundershtari do te shpallet me vonë”, shkroi Krasniqi./Fokusi.info/