Rona Nishliu me projekt të ri (video)

487

Është padyshim një nga këngëtaret shqiptare me zërin më të bukur dhe më unik.

Rona Nishliu po vazhdon të jetë prezente me projekte muzikore, ajo edhe së fundi ka publikuar këngën më të re.

“Me lule t’bukura” mban titulli kënga e re e Ronës e cila ka ardhur e bashkangjitur edhe me videoklip.

Projektin më të ri të këngëtares kosovare mund tashmë mund ta gjeni në kanalin YouTube.