Sarandë: 40-vjeçari mbytet në plazhin e Borshit, ndërroi jetë rrugës për në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Borshit ditën e sotme (25 korrik).

Një 40-vjeçar u rrezikua të mbytej, dhe fatkeqësisht ndërroi jetë rrugës për në spital.

”Rreth orës 12:30, në plazhin e Borshit është rrezikuar të mbytet shtetasi E. G., 40 vjeç, i cili gjatë transportimit për në Spitalin e Sarandës ka ndërruar jetë rrugës”, informon policia.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave.