U shpall i humbur, gjendet 5-vjeçari në Tiranë (Foto)

454

Një fëmijë 5 vjeç u shpall i humbur sot në zonën e Brrylit, në Tiranë. Në një denoncim për “Balkan Web”, familjarët e vogëlushit  të quajtur Rejan Ymeri, thanë se djali është parë për herë të fundit pranë “Maternitetit të Ri”,   afër të cilit familja e tij zotëron një biznes.

Por, fatmirësisht mësohet se 5 vjeçari është gjetur pas 4 orësh pasi prindërit e tij e denoncuan rastin në polici dhe më pas në News 24 dhe Balkan Web.