Menu Mbylle

Vdes një infermiere nga Deçani

Infermierja e Qendrës e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Deçan, Dafna Hakaj, ka ndërruar jetë.

Ajo ishte nga fshati Iqniq i Deçanit.

Këtë lajm e ka kumtuar kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj.

“I shprehim ngushëllimet më të sinqerta familjes Hakaj, kolegëve, miqve dhe gjithë atyre që e njohën Dafinen”, ka shkruar ai në Facebook, të mërkurën.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1147982882481669&id=100018099055909