Vrasje në Klinë, vdes personi që u plagos në një lokal

Ka vdekur personi që është plagosur sot pasdite në një lokal në Klinë.

Lajmin për vdekjen e të plagosurit e ka konfirmuar Gazmend Bojaj, drejtor i QKMF-së në Klinë.

“I plagosuri është sjellë në QKMF në Klinë, i është dhënë ndihma, edhe unë kam qenë pjesë e ekipit, pastaj rasti është dërguar në Spitalin e Pejës, dhe mandej nga atje është konfirmuar vdekja e tij” – tha ai.Rasti ka ndodhur rreth orës 16:40 në një lokal në rrugën “Leonard Palucaj” në Klinë.