Vritet 33-vjeçari shqiptar në Angli, fjalët prekëse të familjes

Një vrasje me thikë i ka marrë jetën shqiptarit 33-vjeçar Jetmir Pemaj.

Ngjarja ka ndodhur në Britaninë e Madhe, në Harroë Street, Whitmore Reans, Wolverhampton.

Pas një sulmi me thikë, 33-vjeçari nuk i ka mbijetuar lëndimeve të marra dhe ka humbur jetën. Sakaq, i plagosur ka mbetur dhe një 20-vjeçar.