Aksident i rëndë në Prishtinë

Një aksident i rëndë trafiku është shkaktuar mëngjesin e së enjtes afër Qendrës së Studentëve në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë dy automjete.

Në vendngjarje ndodhen Policia, Zjarrfikësit dhe Autoambulanca.

Ende nuk dihet për të lënduar.

Lini një Përgjigje