Arrestohet një burrë, ia mori fëmijën ish-gruas pa dëshirën e saj

0
157

Një burrë në Prishtinë është arrestuar gjatë ditës së djeshme nga Policia e Kosovës.

Mbrëmjen e 6 janarit ai ia ka marrë fëmijën ish-gruas së tij pa dëshirën e saj.

Me vendim të prokuororit, ai është intervistuar dhe është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës përcjellë Klan Kosova.