Barca në kërkim të fitores së parë, me këtë formacion luan ndaj Betisit

0
202

Barcelona do të kërkojë fitoren e parë në La Liga, në sfidën e javës së dytë kundër Real Betis.

Katalanët me fillim nga ora 21:00, takohet me Betisin në ‘Camp Nou’.

Ernesto Valverde po ballafaqohet me shumë mungesa në fazën e sulmit, duke mos llogaritur në Lionel Messin, Luis Suarez dhe Ousmane Dembele.

Formacioni zyrtare: