Chris Rock refuzon ta padisë Will Smithin pas shuplakës që i dha (VIDEO)

0
437

Chris Rock ka refuzuar ta padisë Will Smith-in, pas shuplakës që i dha, transmeton Klankosova.tv.

Duke iu përmbajtur grindjes midis Will Smith dhe Chris Rock, Departamenti i Policisë së Los Angelos, thotë se Rock ka refuzuar të paraqesë një raport policor.

Një zëdhënës i forcës thotë se “është në dijeni të një incidenti midis dy individëve gjatë programit të Osars, i cili përfshitë një individ që goditi një tjetër”.

“Individi i përfshirë ka refuzuar të paraqesë një raport policor. Nëse pala e përfshirë dëshiron një raport policie në një datë të mëvonshme, policia do të jetë në dispozicion për të përfunduar një raport hetimor”.