Dembele shënon supergol për Barcelonën

0
254

Juventus dhe Barcelona janë duke u përballur në Ligën e Kampionëve.

Moussa Dembele ka shënuar një supergol për Barcelonën për rezultatin 0 – 1.

Goli erdhi në minutën e 14-të ku Dembele lansoi një projektil me të djathtën për të shënuar një gol të bukur në këtë ndeshje, shkruan Express.