Dy skuadra evropiane në garë për Mourinho

530

Sipas ‘Daily Mail’, skuadrat Lyon dhe Roma i janë bashkuar garës për ta përvetësuar trajnerin portugez, Jose Mourinho.

Më parë është raportuar se edhe klubi skocez, Celtic FC, dëshiron të nënshkruajë kontratë me ish-menaxherin e Djajve të Kuq, shkruan Goal.

Mourinhos që i patë rënë reputacioni gjatë kohës në Manchester United, tani si duket ka një varg opsionesh për pozitën e tij të ardhshme.