E rëndë/ Bie nga kati i gjashtë i pallatit portieri i Partizanit (video)

0
284

Bie nga kati i gjashtë i pallatit portieri i Partizanit Aldo Teqja.

Policia njofton se dyshohet se ai ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike. Teqja është shtruar në Spitalin e Traumës dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Policia njofton se grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.