E zë ashensori, vdes një person në Pejë

Një person ka gjetur vdekjen në Pejë pasi e ka zënë ashensori.

Burimet brenda policisë kanë thënë se viktima është rreth të 50-tave.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin.

Policia në Pejë kanë thënë se sapo të grumbullojnë informacione do të japin detaje për rastin./Fokusi.info/