Fillon takimi mes Kurtit dhe Mustafës

0
183

Sapo ka filluar takimi mes kryetari të LDK-së, Isa Mustafës dhe atij të VV-së, Albin Kurti, njofton Klan Kosova.

Mustafa para se të hynte në takim deklaroi para mediave se janë duke u munduar të arrijnë marrëveshje.

Ndërsa Kurti para mbledhjes tha se përpjekjet nuk i ndalin dhe se marrëveshje nuk ka ende.