Florian Marku publikon datën e meçit të radhës

199

Është caktuar data për meçin e peshës së lehtë, mes Florian Markut dhe Chris Kongos.

Ky meç do të zhvillohet më 31 mars, në “O2 Arena” të Londrës.

Lajmi u bë i ditur nga boksieri shqiptar përmes një postimi në faqen zyrtare të tij.

Postimi i plotë nga Marku:

“Ju pres te gjitheve ne 31 Mars ne O2 Arena, Londer
Kane kaluar dy vjet e gjysem që nga ndeshja ime e fundit në Londër. Mezi pres të rikthehem dhe tju jap mundësinë të gjithve te shijojne nje ndeshje te bukur Live e cila do te transmetohet dhe ne Sky Sports per ata qe nuk do kene mundesine ta ndjekin Live.
Biletat dalin ne shitje javes tjeter”.