Formacionet zyrtare: Fc Feronikeli – Lincoln Red Imps

0
115

Janë publikuar formacionet zyrtare në gjysmëfinalen e dytë të Ligës së kampionëve të raundit preliminar në mes të kampionit të Kosovës, FC Feronikeli dhe kampionit të Gjilbertarit, Lincoln Red Imps, e cila do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Feronikeli ka startuar me një 11 të frikshme kundër kampionit të gjilbertarit.

Braziliani Carioca pritet që ti prin sulmit bashkë me Kastriot Rexhën.

Trajneri i Feronikelit Zekirja Ramadani ka startuar me formacionin 4-4-2.

Në rast se Feronikeli fiton ateherë ata do të ndeshen me Santa Coloma-n që mundën Tre Pene në gjysmëfinalen e parë që u luajt në orën 15:00.