Formacionet zyrtare: Greqi – Kosovë

0
112

Greqia dhe Kosova kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme në Ligën e Kombeve.

Stadiumi “Panthessaliko” në Volos është vendtakimi i dy reprezentacioneve që synojnë vendin e parë në grupin 2 të Ligës C në Ligën e Kombeve,ndeshje kjo e cila zhvillohet nga ora 20:45, shkruan Fokusi.info.

Kur kanë mbetur më shumë se një orë deri në fillimin e takimit, dy përzgjedhësit kanë vendosur për 11-shet startuese.

Formacionet zyrtare: