Formacionet zyrtare: Liverpool – Porto

0
243

Liverpool dhe Porto takohen sot në kuadër të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja mes Liverpool dhe Porto fillon nga ora 21:00.

Tashmë janë Jurgen Klopp ka bërë publike formacionin e tij për ndeshjen e sotme, duke lënë në bankë rezervë përsëri kosovarin, Xherdan Shaqiri.

Liverpool:

Porto: Casillas, Maxi, Felipe, Militão, Alex Telles, Corona, Danilo, Óliver, Otávio, Marega dhe Soares.