Formacionet zyrtare: PSG – Bayern

0
66

PSG sonte zhvillon ndeshjen e kthimit në cerekfinale të Champions Leagues kundër Bayern Munichut.

Skuadra e Mauricio Pochettinos triumfoi në udhëtim ndaj Bayern Munich javën e kaluar, teksa sonte do të synojë plasmanin në mesin e katër më të mirave në Evropë.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare, ku vrehet mungesa e yjeve si Robert Lewandowski, Serge Gnabry, Mauro Icardi dhe Marquinios.

Formacionet zyrtare:

PSG: Navas – Dagba, Danilo, Kimpembe, Diallo – Gueye, Paredes – Di Maria, Neymar, Draxler – Mbappé

Bayern Munich: Neuer (c) – Pavard, Boateng, Hernández, Davies – Kimmich, Alaba – Sané, Müller, Coman – Choupo-Moting