Gol i mrekullueshëm në finale mes Trepçës ’89 dhe Feronikelit

Feronikeli ka kaluar në epërsi në “Fadil Vokri” ndaj Trepçës ’89.

Ishte Astrit Fazliu, ai që shënoi për 0-1 një gol të bukur në minutën e 16’, duke shtangur portierin, raporton Gazeta Express.

Kjo është ndeshja finale për Kupen e Kosovës.

Ja goli i Astrit Fazliut:

https://streamable.com/b2x9k