Haradinaj kujton bashkëluftëtarët: Heroizmi u shkrua me emrin e dëshmorëve

0
154

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, në 21 vjetorin e rënies kujton bashkëluftëtarët e tij, Nikë Hajdaraj, Zef Gjokaj dhe Çelë Ukaj.

Ai me anë të një postimi në rrjetin social Facevook tha se shembulli i tyre, është çdo ditë e më shumë motivues dhe udhërrëfyes në përpjekjet për zhvillimin ekonomik e rritjen e mirëqenies së qytetarëve.