Ilir Shaqiri shpallet FITUESI i “Big Brother Vip”

Mbrëmë u mbajt finalja e madhe e “Big Brother Vip”.

Mes katër finalistëve, në fund të garës mbeten Iliri dhe Donaldi, si më të votuarit e publikut.

Mes emocionesh, moderatorja e programit Arbana Osmani, zbuloi emrin e fituesit.

Fituesi i këtij spektakli është Ilir Shaqiri.