Katari kampion i Azisë (video)

0
451

Katari ka mposhtur Japoninë me rezultat 3 me 1, për t’u shpallur kampion i ri i Azisë në futboll.

Golat për Katarin i realizuan Almoez, Hatim dhe Afif ndërsa për japonezët golin e nderit e realizoi Minamino.