Kurti dhe Murati thërrasin konferencë të jashtëzakonshme për media, s’dihet arsyeja

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me Ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, do të mbajnë konferencë për media.

Lajmi u bë i ditur nga Zyra e Kryeministrit.

Konferenca do të mbahet tek objekti i qeverisë, duke filluar prej orës 11:00, të shtunën.

Ende nuk dihet arsyeja e kësaj konference.