LDK shfaqen pas takimit 2 orësh, sa janë kundër rrëzimit të Kurtit?

0
758

Ka përfunduar takimi 2 orësh i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

“Bashkë”, është fjala të cilën e ka shkruar deputeti llapjan, Fidan Rekaliu.

Mirëpo, zhvillime ndryshe ishin brenda këtij takimi.

4 deputetë, përfshirë edhe Vjosa Osmanin, janë shprehur kundër mocionit.

Indeksonline raportoi gjatë ditës edhe emrat e tyre: “Mairgona Geci, Haxhi Avdyli,Fatmir Rexhep dhe Ardian Shala”.