Liverpool në epërsi pas pjesës së parë (video)

511

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për xhiron e 31-të të futbollit anglez në mes të Fulhamit e Liverpoolit. Pjesa e parë u ta takuar mysafirëve.

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Fulham City pas 25 minutave lojë.

Ishte Sadio Mane, ai që shënoi për 0-1, i cili është në formë mbresëlënëse në ndeshjet e fundit dhe vazhdimisht po e gjen golin.

Goli i Manes: