Manchester United-Liverpool, drejtpërdrejt (Live)

623
Manchester United dhe Liverpool do të përballen sot me fillim nga ora 15:05 në kryendeshjen e javës në ishull.
“Djajtë e Kuq” vazhdojnë edhe më tutje luftën për pozitën e katërt, derisa “The Reds” nga Merseyside synojnë titullin pas afro tre dekadash, edhe pse përpara kanë superfuqinë e quajtur “City”.

Link 1

Manchester United vs Liverpool Live Stream HD

Link 2

http://www.albs.fun/Sportnews/11.html