Me armë në QKUK, arrestohet i dyshuari

529
Një person është arrestuar në QKUK, pasi që i është gjetur dhe konfiskuar nga policia një armë e llojit “Glock”, kal.9mm , me një karikator dhe 31 fishek.
Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.