Milaim Zeka infektohet me COVID-19

321

Ish-deputeti Milaim Zeka është infektuar me Covid-19. Lajmin ai e ka bërë të ditur nëpërmjet llogarisë së tij në Facebook.

Zeka njoftoi se është mirë dhe ka falënderuar mjekët për kujdes.

“Me Covid-19 , ama teper mire jam. Humorin top”, shkroi ai në Facebook.

“Faleminderit familjes time, sidomos nuses, se po te mos ishte urdhëri i saj qe te beja kontrolle, ku ta di se ku do te përfundoja’, shtoi ai.