Ndërron jetë veterani i luftës së UÇK-së, Kadri Rexhepi

0
283

Ka ndërruar jetë veterani i luftës së UÇK-së, Kadri Rexhepi, shkruan Fokusi.info.

Lajmin e ka dhënë OVL e UÇK-së, dega në Gjakovë.

Njoftim

Ju njoftojme se ka vdekur Veterani i UÇK-së
Kadri Rexhepi , i lindur me 17/06/1967 nga fshati Rashkoc komuna Gjakovës.

Varrimi i te ndjerit behet ,sot e Premte me daten 30/09/2022 ne ora 15:00, ne varrezat familjare ne fshatin Rashkoc te Gjakovës

Ngushëllime familjes Rexhepi dhe bashkëluftetarve.