Nis takimi Kurti-Mustafa

0
230

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe ai i LDK-së, Isa Mustafa janë duke zhvilluar takim këto momente.

Takimi Kurti-Mustafa po mbahet në objektin e Kuvendit të Kosovës, njofton Klan Kosova.