Një trafo e rrymës në Prishtinë përfshihet nga zjarri

0
144

Një trafo e cila furnizon me energji elektrike banorët e Prishtinës, në Bregun e Diellit, është përfshirë nga zjarri.

Me një orë vonesë, sipas banorëve të kësaj ane, zjarrfikësit kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Indeksonline ua sjellë pamjet: