Përplasen dy makina, dy persona mbeten të lënduar

0
80

Dy persona janë plagosur në një tjetër aksident që është regjistruar në kryqezimin e Gjocajt në Peqin.

Një makinë Toyota Yaris është përplasur me mjetin tip Ford. Si pasojë e kësaj përplasje mbetën të lënduar dy drejtuesit e automjeteve.

Për fat të mirë të dy të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

Ky është një kryqezim shumë problematik dhe vater aksidentesh ndër vite, i fundit pak ditë më parë ku vdiq një 50 vjeçare nga Korca dhe u plagosën 5 të tjerë.

lajmifundit.al