Policia jep detaje lidhur me të shtënat me armë në Tophane (video)

0
384

Një person është plagosur nga të shtënat me armë që kanë ndodhur pak më parë në lagjen Tophane në Prishtinë.

“Policia ka pranuar informaconet se ka pasur shkrepje te armes ne ate lokacion. Dyshohet se nje person ka marr plagë si pasoje e perdorimit te armes. Njesitet policore kane reaguar ne vendin e ngjarjes, eshte njofruar ambulanca dhe tani jane ne proces veprime te nevojshme policore per te hetuar detajet lidhur me këte rast. Pasi te pranojme informata shtese nga kompetentet nga vendi i ngjarjes do te ju percjellim detaje tjera.”, ka thënë për Indeksonline zëdhënësi i Polciisë së Kosovës Daut Hoxha.