Rashica me një gol të bukur bombardon portën e Bayernit (Video)

Werder Bremeni dhe Bayern Munichu po zhvillojnë ndeshjen gjysmëfinale të kupës gjermane të njohur si DFB Pokal. 

Milot Rashica ka realizuar golin e barazimit në 2 – 2 ndaj Bayern Munich në minutën e     75-të.

Ja goli i Rashicës: