Rikthehet Tuna, me dukje dhe plane të reja muzikore

763
Që pas ardhjes në jetë të fëmijës së saj të parë, këngëtarja bukuroshe Tuna, nuk ishte shfaqur në rrjetet sociale.
Postimet e saj këto kohë kanë qenë kryesisht për djalin e saj të vogël, ndërsa nga jeta e saj private dhe profesionale Tuna ka preferuar të mos zbulojë asnjë detaj. Por kjo gjë deri mbrëmjen e së mërkurës, pasi këngëtarja ka publikuar disa foto të sajat në shoqërinë e miqve.
Në foto Tuna shfaqet më në formë se kurrë, e veshur me fustan të zi dhe flokët e zeza.
Por kjo gjë deri mbrëmjen e së mërkurës, pasi këngëtarja ka publikuar disa foto të sajat në shoqërinë e miqve.
Ende nuk e dimë nëse ky rikthim i këngëtares paralajmëron ndonjë projekt të ri.
Gjithçka mbetet për tu parë në ditët në vijim se çka do të sjellë një prej superyjeve me karrierë të bujshme skenike.
Tuna po shijon jetë të lumtur private me Patris Berishën./TCH/

Image

Image