Publikohet bashkëpunimi i Vjollca Haxhiut dhe Medës

Këngëtarët e njohur, Vjollca Haxhiu dhe Meda kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri. “Cop Cop” titullohet kënga e artistëve, të cilën e kanë publikuar të shtunën me videoklip.

Tekstin e këngës e ka shkruar Ghulo, për muzikën e “Cop Cop” janë përkujdesur Nexhat Mujovi – Wirusi dhe Granit Gashi, të cilën janë kujdesur edhe për orkestracionin e këngës.

Ndërkaq, videoklipi është përkujdesur MaxProduction. Kënga “Cop Cop” është realizuar me rastin e festave të fuundvitit./Fokusi.info/