Ronaldo hat-trik, Juventus afër kualifikimit (Video)

0
555

Ronaldo ka shënuar nga penalltia në minutën e 86-të, për rezultatin 3-0.

Ai kompletoi hat-trikun në këtë ndeshje.

Me golat e Ronaldos, Juventusi është gati për t’u kualifikuar tutje dhe të përmbys rezultatin nga ndeshja e parë ndaj Atletikos, ku skuadra madrilene kishte fituar 2-0.